Зупинимо агресію разом!

Спортивний клуб "Сокіл"

Змішані бойові мистецтва (англ. Mixed Martial Arts, MMA) — вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою.

Основу змішаних бойових мистецтв складають класичні види боротьби (греко-римська і вільна боротьбадзюдодзюдзюцутощо) і класична ударна техніка (бокс та кікбоксинг). На відміну від класичних бойових мистецтв, які в своїй більшості походять із країн Сходу, змішані бойові мистецтва не несуть в собі духовного або релігійного навантаження, віддаючи перевагу спортивно-прикладному аспекту.

Уніфіковані і ефективні змішані бойові мистецтва стають дедалі популярнішими в сучасному світі. Особливу популярність мають відкриті змагання з MMA — бої змішаного стилю, чи «бої без правил». Найпопулярнішими серед регулярних змагань є Абсолютний бійцівський чемпіонатЧемпіонат StrikeforceБійцівський чемпіонат PRIDE (до розвалу у 2007 році), Бійцівський чемпіонат RINGS (до розвалу у 2002 році) та інші.

В Україні належать до змішаних єдиноборств — панкратіонмікс-файт[1] та фрі-файт[2]. 19 листопада 2004 року Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту офіційно зареєструвало фрі-файт як вид спорту, а також визнало фрі-файт першим створеним в Україні видом спорту.[джерело?] З 2001 року за правилами фрі-файта у Київському Палаці спорту проводиться Турнір Честі «Зірка Пересвіту».

 

Випадкове фото

Відеогалерея

 

Користувачі

 

Дні народження

Вітаємо Павлова Володимира Антоновича з Днем народження! Бажаємо спортивних досягнень та успіхів!

happybirthday.png